25 prosince, 2017

Ubytování

Přijměte naše pozvání do nově zrekonstruovaného domu, ve kterém se nacházejí Apartmány Pod lanovkou. Díky ideální poloze, 70 m od lanovky, v Herlíkovicích, si tak můžete užívat skvělou zimní i letní dovolenou.

Celoročně nabízíme možnost ubytování v našich Apartmánech Pod lanovkou, jejichž maximální kapacita je 15 osob.

Apartmán v přízemí má dvě samostatné ložnice, plně zařízenou kuchyni pro vlastní stravování a sociální zařízení. Tento apartmán je pro 6 osob.

Apartmán na patře je rozdělen na část o dvou samostatných ložnicích a mezonetu. Taktéž v tomto apartmánu je plně vybavená kuchyně a dvě kompletní samostatné sociální zařízení. Tento apartmán je určen pro 9 osob.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V každém si můžete připravit jídla v kuchyni, jejíž součástí je indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, jídelní posezení a televizor.

V každém apartmánu je pro komfortní pobyt zajištěna vlastní koupelna s vanou, sprchovým koutem (2 v 1) a toaletou. Větší apartmán má koupelny celkově dvě.

Apartmán pro 6 osob tvoří dvě 3-lůžkové ložnice, kde jedna je s manželskou postelí a odděleným lůžkem, druhou tvoří patrová postel s velkou spodní postelí(120 cm)a samostatné lůžko.

Apartmán pro 9 osob má k dispozici tři ložnice. Dvě jsou v jeho přízemní části – 2-lůžková s manželskou postelí a 3-lůžková s manželskou postelí a odděleným lůžkem. V podkrovní části tohoto apartmánu je 4-lůžková ložnice s oddělenými lůžky.

Po dohodě Vám můžete připravit dětskou postýlku.

Televize v každé ložnici zajisté zpříjemní Váš pobyt. V obou apartmánech je zajištěno bezplatné připojení k WiFi síti.

Přímo při vstupu do budovy je veranda, ve které si můžete odložit Vaše sáňky, boby i jiné sportovní potřeby. Hned za vstupními dveřmi se nachází  lyžárna.

Sušák na obuv ve vestibulu je určen hostům přízemního apartmánu, podkrovní apartmán má svůj sušák pod schody za dveřmi.

Pohodové chvíle si můžete dopřát i na terase s posezením a grilem. Během celého roku je Vám k dispozici i sklípek s výčepem, rádiem a sklenicemi. Od léta 2019 jsme vybudovali bohatě vybavené dětské hřiště.

Pobyt s pejskem je možný – pejskům jsme vyhradili kotec nebo klec na verandě.Samozřejmě mohou i s Vámi bydlet v apartmánu

Parkování je možné přímo u domu. Mohou zde parkovat 2 až 3 auta. V zimě je cesta k domu udržovaná, snad jen při větších nadílkách sněhu, je nutné použít sněhové řetězy, nebo parkovat na bezplatném centrálním parkovišti, které je vzdálené cca 200m od domu.

Autobusová zastávka směr Špindlerův Mlýn nebo Vrchlabí (Praha) je v blízkosti domu.

V okolí je několik restaurací s možností celodenního stravování.

Těšíme se na Vás!